Salikto kravu starptautiskie pārvadājumi

Pateicoties mūsu regulārajiem sūtījumiem, kuri notiek divas reizes nedēļā, mēs varam piedāvāt saviem klientiem kravu pārvadājumu pakalpojumus saskaņā ar principu "No durvis līdz durvīm" šādos galamērķos: Viļņā, Rīgā, Tallinā, Varšavā, Maskavā, Sanktpēterburgā, Kaļiņingradā, Minhenē, Kijevā, Almati un veicam piegādi visā Krievijā. Mums ir savi maza izmēra transportlīdzekļi (maksimālā kravnesība līdz 3,5 tonnām - 40 m3), kas paredzēti transportēšanai jebkurā no iepriekš minētajām zonām. Piedāvājam arī iespēju pārvadāt preces pilnās mašīnās - 13,60 m jaunas paaudzes (tents / ledusskapis, apģērba pārvadājumi pakarinātā stāvoklī). Visi transportlīdzekļi ir aprīkoti ar satelītnovērošanas sistēmu. Pamatojoties uz mūsu klientu reālām vajadzībām, mēs varam piedāvāt plašu pakalpojumu klāstu, kas tieši saistīti ar uzņēmuma pēcapstrādes procesu. Mūsu organizācija, kuras rīcībā ir vienkāršas un muitas noliktavas, spēj pārvaldīt visprasīgāko klientu kravas.

Piegāde DDP

Ievērojot daudzus mūsu klientu pieprasījumus, mēs transportēšanas pakalpojumiem pievienojām arī DDP (piegāde ar nodevu) transportēšanu šādos galamērķos: - Krievija - Baltkrievija Tādējādi mēs dodam klientiem iespēju tieši pārvaldīt savu kravu pārvadājumus, muitas importa operācijas, ieskaitot nodokļu un nodokļu maksājumus, tieši no Itālijas.
Lasīt vairāk

Salikto kravu pārvadājumi

Pateicoties mūsu regulārajiem sūtījumiem, kuri notiek divas reizes nedēļā, mēs varam piedāvāt saviem klientiem kravu pārvadājumu pakalpojumus saskaņā ar principu "No durvis līdz durvīm" šādos galamērķos: Viļņā, Rīgā, Tallinā, Varšavā, Maskavā, Sanktpēterburgā, Kaļiņingradā, Minhenē, Kijevā, Almati un veicam piegādi visā Krievijā.
Lasīt vairāk

Mūsu pakalpojumi

Salikto kravu pārvadājumi
Kravu pārvadājumi Itālijas teritorijā
Muitas pakalpojumi
Apdrošināšana
Lietišķas konsultācijas
Lasīt vairāk

1997-2020 - 23 gadi transportā un loģistikā!