SALIKTO KRAVU PĀRVADĀJUMI

Salikto kravu pārvadājumi visās Eiropas valstīs un atpakaļ. Pateicoties mūsu birojiem Baltijas valstīs, mēs spējam administrēt kravas INCOTERMS piegādes termiņus un pārvaldīt COD maksājumus.

KRAVU PĀRVADĀJUMI ITĀLIJAS TERITORIJĀ

Sadarbojoties ar reģionālajiem partneriem, mēs varam savākt preces mūsu terminālos, kas atrodas Agrate Brianza MB, un organizēt preču izplatīšanu visā Itālijas teritorijā.

MUITAS PAKALPOJUMI

Eksporta / importa muitas operācijas, EUR1 sertifikātu, INTRASTAT deklarāciju un konsultāciju sagatavošana.

APDROŠINĀŠANA

Apdrošināšana CMR ar iespēju paplašināt segumu "pret visiem riskiem"

LIETIŠĶAS KONSULTĀCIJAS

Mēs varam piedāvāt Jums atbalstu un konsultāciju pakalpojumus, lai atvērtu un komerciāli attīstītu Jūsu biznesu Krievijā.

Piegāde DDP

Ievērojot daudzus mūsu klientu pieprasījumus, mēs transportēšanas pakalpojumiem pievienojām arī DDP (piegāde ar nodevu) transportēšanu šādos galamērķos: - Krievija - Baltkrievija Tādējādi mēs dodam klientiem iespēju tieši pārvaldīt savu kravu pārvadājumus, muitas importa operācijas, ieskaitot nodokļu un nodokļu maksājumus, tieši no Itālijas.
Lasīt vairāk

Salikto kravu pārvadājumi

Pateicoties mūsu regulārajiem sūtījumiem, kuri notiek divas reizes nedēļā, mēs varam piedāvāt saviem klientiem kravu pārvadājumu pakalpojumus saskaņā ar principu "No durvis līdz durvīm" šādos galamērķos: Viļņā, Rīgā, Tallinā, Varšavā, Maskavā, Sanktpēterburgā, Kaļiņingradā, Minhenē, Kijevā, Almati un veicam piegādi visā Krievijā.
Lasīt vairāk

Mūsu pakalpojumi

Salikto kravu pārvadājumi
Kravu pārvadājumi Itālijas teritorijā
Muitas pakalpojumi
Apdrošināšana
Lietišķas konsultācijas
Lasīt vairāk

1997-2020 - 23 gadi transportā un loģistikā!